Książki o mafii

Książki o tematyce erotycznej to ciekawa propozycja na długie zimowe - w szczególności, jeżeli ktoś lubi ciepło. Erotyki są doskonałe do rozgrzania zmysłów. Wśród takich książek jest "Porachunki. Grzechy mafii" Magdaleny Winnickiej. Polska autorka zaskarbiła sobie serca czytelników już po pierwszym tomie tej serii i nie mogli się oni doczekać kolejnych tomów. Oto jest tom drugi, który poprzewraca cały świat czytelników do góry nogami. Nie ma co tutaj opowiadać fabuły, ponieważ każdy sam powinien tą książkę ocenić w całości. Można być pewnym tego, że dzieło jest fascynujące i można tylko oczekiwać tego, co Winnicka przyniesie nam w tomie trzeci

Książki o porachunkach mafijnych cieszą się dużą popularnością. W szczególności, jeżeli doda się do tego wątek miłosny, jak w Tania Książka – Porachunki. Grzechy mafii Magdaleny Winnickiej. Książka jest bardzo dobra i cieszy się dużą popularnością. Jeżeli ktoś chciałby przeczytać tą książkę, to musi wiedzieć, że jest to drugi tom. Aby móc poznać zawartość tej książki, w pierwszej kolejności należy cofnąć się do tomu pierwszego, dzięki czemu w całości będzie można zrozumieć, to co się dzieje. Chociaż czytelniczki przyznają, że naprawdę ciężko połapać się w tej historii – tak sprytnie autorka zagrała na emocjach swoich czytelników. To nie jedyne książki, które opowiadają o porachunkach mafijnych.

“Łabędzi śpiew”

K.C. Hiddenstorm zachwyca swoim talentem literackim. Alice na pozór ma szczęśliwe życie. Wszyscy uważają, że razem z mężem tworzy małżeństwo idealne. Nikt nie widzi za to, że mąż znęca się nad nią i regularnie ją bije. Do tego stopnia, że pewnego dnia kobieta zabija swojego męża. Ona doskonale wie, że było to w samoobronie, ale zdaje sobie też sprawę z tego, że nikt nie będzie jej chciał uwierzyć. Wszystko przez to, że jej mąż był policjantem. Kobieta decyduje się więc na ucieczkę za granicę do Meksyku. Po drodze, na jednej ze stacji benzynowych zostaje rozpoznana. Przed aresztowaniem, w ostatniej chwili ratuje ją Phoenix. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że mężczyzna jest płatnym zabójcą, a Alice nie jest mu tak wcale obojętna. Oboje wyjęci spod prawa próbują przedostać się do Meksyku, a na dodatek rodzi się pomiędzy nimi uczucie. Czy ich ucieczka za granicę dojdzie do skutku?

“Nie mój dług”

Kinga Litkowiec po raz kolejny zabiera czytelników do bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z brutalnością i złem tego świata. Dokładnie będzie musiała to zrobić Jessica – młoda kobieta, która po śmierci ojca odziedziczyła jego długi. Pół miliona długu nie napawa nikogo nadzieją. W szczególności, że zbiry dają jej 48 godzin na znalezienie pieniędzy. Jessica dowiaduje się, że jej wierzycielem jest najgorszy z najgorszych – człowiek, którego nikt nie chciałby spotkać na swojej drodze. Liam proponuje jej układ – pomyśli o umorzeniu długu, jeżeli Jessica odda się w jego władanie w całości. Mówiąc wprost – ma być jego zabawką na zawołanie. Kobieta nie ma wyboru i godzi się na taki chory układ, ale jednocześnie myśli nad tym jak może wyplątać się z całej sytuacji. Czytelnikowi nie zabraknie tutaj pikantnych scen erotycznych, które jeszcze bardziej nakręcają tą książke.